Kiemelt beruházási projektkoordinátor (pályaépítési munkák) - Budapest

MÁV Zrt.

kiemelt beruházási projektkoordinátor (pályaépítési munkák)

Helység
Budapest

Terület:
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és
eszközgazdálkodás, karbantartás)    Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a  MÁV csoport számára kiemelt projekt előkészítő fázisában közreműködik a projekt megvalósíthatóságának vizsgálatában. Szakterületét érintően támogatja, összefogja, felügyeli az éves beruházási és felújítási projekteket, azok megvalósíthatóságát, megvalósítását érintően
  • közreműködik a beruházási engedélyokirat készítésében, irányítja és felügyeli a műszaki tervdokumentáció készítésével, jóváhagyásával és engedélyezésével összefüggő feladatokat
  • az előkészítői feladatok keretében szavazó tagként vagy szakértőként részt vesz a tenderezési eljárásban, valamint a szerződéskötésekkel kapcsolatos feladatok elvégzésében
  • a megvalósítás fázisában a vállalat egyszemélyi képviseletét látja el, irányítja munkaterület határidőre történő átadásának, a projekt megvalósításának és az üzembe helyezésének, aktiválásának lebonyolítását. Felelős a projekt jóváhagyott műszaki tartalmának megvalósításáért, és költség-felhasználásáért. Költséghatékony megvalósítási technikákat dolgoz ki és alkalmaz,
  • felméri és elemzi a projekt megvalósítás műszaki, pénzügyi és határidő kockázatát, egyedi esetekben megoldásokat dolgoz ki, döntés előkészítő anyagot készít, vagy dönt. Folyamatosan kontrollálja a vállalkozók jóváhagyott ütemterv szerinti előrehaladását, szükség esetén beavatkozást kezdeményez
  • irányítja és összehangolja a vezetése alá tartozó projekt team tagok tevékenységét. Koordinálja és felügyeli a műszaki ellenőri tevékenységet végző munkatársak munkáját. Felelős az elszámolt teljesítések valódiságáért. Megszervezi és levezeti az átadás átvételi, üzembe helyezési és használatbavételi eljárásokat. Közreműködik a létesítmények próbaüzemében. Felülvizsgálja és jóváhagyja a megvalósulási dokumentációkat. Felelős a garanciális és szavatossági ügyek kezeléséért
  • munkavégzése során az ISO minőségirányítási rendszerhez kapcsolódó tevékenység végzése, adminisztrálása.

A munkakör betöltésének feltételei

  • főiskolai, vagy egyetemi szintű államilag elismert építőmérnöki végzettség
  • műszaki ellenőri jogosultság ME KÉ (közlekedési építmények építése) szakterületre, illetve a megszerzéséhez szükséges feltételek megléte és a vizsga megszerzése a MMK által szervezett vizsgafeltételek szerint, de legkésőbb 12 hónapon belül,
  • 8 év szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Előny

  • nagyvasúti pályához kapcsolódóan üzemeltetési, tervezési, kivitelezési, vagy lebonyolítási területen szerzett pályaépítési területre vonatkozó gyakorlat, továbbá műszaki ellenőri tevékenység végzésében, projektirányításban szerzett gyakorlati tapasztalat megléte

Amit ajánlunk

  • béren kívüli juttatás
  • vasúti utazási menetkedvezmény saját és családtagok részére

2016.09.23.

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest