www.cvonline.hu

Kiemelkedő bérezésű álláslehetőség dec. 31-ig!

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1096732

Nyomdaiparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkavállalókat azonnali kezdéssel betanított, könnyű fizikai munkára (csomagolás/címkézés/szortírozás/naptárkészítés/nyomdagép-kezelés/adminisztráció).
Feladatok:

  • Csomagolás, címkézés, szortírozás
  • Nyomdagépek kezelése, a nyomtatott oldalak minőségének ellenőrzése
  • Vonalkód-leolvasás, kézzel és félautomata géppel történő árazás
  • Gyártás végrehajtása a műszakvezető utasításai alapján
  • Fényképes ajándéktárgyak (bögrék, pólók naptárak) készítése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés + műszakpótlékok + utazási támogatás
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Alapos betanulás
  • Jó hangulatú munkavégzés egy dinamikus csapatban

Előnyök:
  • Éjszakai műszak és hétvégi munkavégzés vállalása
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Nyomdaiparban szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy hívjon a +36 70 492 5817-es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió