www.cvonline.hu

Kiállítás szervező asszisztens

  • A hirdetés 1112 napja lejárt

Kiállítás szervező asszisztensi

pozícióba munkatársat keresünk budapesti székhelyű cégünkhöz

Feladatok:

  • Műszaki jellegű kiállítások szervezése, menedzselése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, megrendelőkkel
  • Építésvezető feladatainak segítése
  • A projektekhez kapcsolódó dokumentációk vezetése és kezelése
  • Határidők betartása
  • Tervezői feladatok ellátása (kiállítási standok)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Angol nyelvtudás (tárgyalóképes) – Orosz, vagy német nyelvtudás előny!
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tervező programok gyakorlatias kezelése
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Fiatal, agilis, kreatív személyiség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság és alkalmazkodó készség
  • B kategóriás jogosítvány vezetői gyakorlattal

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal illetve fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehetséges.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Orosz, Német, Angol