KIADVÁNYSZERKESZTŐ-, HONLAP- ÉS WEBÁRUHÁZ KARBANTARTÓ GRAFIKUS

  • Ez az állásajánlat 5 napon belül lejár

SEEMiS Kft. budapesti telephellyel rendelkező cég fiatalos nagykereskedelmi csapatába

munkatársat keres

Elvárások:

  • Kiadványszerkesztésben, honlap és webáruház karbantartásában szerzett tapasztalat igazolt referenciákkal
  • Precizitás, kreativitás, jó stílus- és szépérzék, igényesség
  • Csapattal való együttműködés
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Feladatok:

  • Grafikai anyagok (szórólapok, plakátok, kiadványok, névjegykártyák stb.) igényes elkészítése, precíz nyomdai előkészítése
  • Nyomdásszal való együttműködés
  • Nyomtatás előtt a nyomdai változat ellenőrzése
  • A cég webáruházának és honlapjának fejlesztése, képekkel, adatokkal való feltöltése
  • Webáruház folyamatos karbantartása

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, dinamikus és változatos munka egy fiatal csapatban
  • versenyképes fizetés
  • részmunkaidős munkarend

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével együtt az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest