www.cvonline.hu
Kiadványszerkesztő grafikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.07.17.
Jelentkezési határidő: 2016.03.10.
Hirdetés azonosító: 1018669
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. kecskeméti megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gondozza a cég arculati megjelenéseit minden területen
  • Katalógusok, prospektusok és egyéb céges anyagok tervezése, gondozása, nyomdai előkészítése, szövegírás (magyarul és angolul)
  • Egyedi 2D, 3D termék és épület illusztrációk tervezése
  • Grafikák, ábrák, fotók tervezése, elkészítése (renderek, retusálások, stb.)
  • Weboldal gondozása és fejlesztése (CMS+SEO)
  • Kapcsolattartás cégen belül a termékfejlesztők és a kereskedelem között
  • B2B és B2C marketing
  • Hírlevelek szerkesztése és küldése (Mailchimp), online marketingben való részvétel

Elvárások:

  • Adobe programok magas szintű ismerete (InDesing, Photoshop, Illustrator)
  • 3D programok ismerete és használata
  • Angol társalgási szintű tudása
  • Kreatív gondolkodás
  • Önállóság, proaktivitás
  • Gyors, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó csapatjátékos
  • Minőségorientált szemlélet
  • Minimum 5 év munkatapasztalat
  • Előny a vezetői tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Tapasztalatszerzés nemzetközi területen
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil, hosszú távú munkahely

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.