Kiadványszerkesztő és beszerzési munkatárs (magyar és angol nyelven)

  • A hirdetés 683 napja lejárt

Kiadványszerkesztő és beszerzési munkatárs

(magyar és angol nyelven)

 Magyarország vezető fogászati kereskedő cége keres kiadványszerkesztő munkatársat.

További információk:

Főbb feladatok:

  • reklám kiadványok szerkesztése
  • a cég webes felületének karbantartása
  • beszerzési munkatárs támogatása
  • alkalmanként tolmács feladatok ellátása

Elvárások:

  • tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás (B2/C1) írásban és szóban egyaránt, német és olasz nyelvismeret előny
  • minimum középfokú végzettség
  • biztos, felhasználói szintű MS Office ismeret
  • kép- és kiadványszerkesztői programok (pl.: Photoshop) magas szintű ismerete
  • önálló és precíz munkavégzés
  • szükségszerűen csapatmunka
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • megbízható, rugalmas, elkötelezett személyiség

Amennyiben érdekesnek találja a lehetőséget, és megfelel a feltételeknek, kérjük küldje el motivációs levelét, néhány mintát grafikai munkáiból, illetve önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol