www.cvonline.hu

KIADVÁNYÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 143 napja lejárt

Hagyományokkal rendelkező speciális könyvkiadó keres országos kiadványának megjelenéséhez helyismerettel rendelkező megyei képviselőket adatgyűjtésére az ország egész területéről az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Üzletkötés, értékesítés
  • Adatgyűjtés, dokumentálás
  • Marketing tevékenység

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Vállalkozói szemlélet
  • Saját gépkocsi+

Előny, de nem feltétel:

  • Helyismeret, kapcsolatrendszer az adott megyében
  • Kiadvány értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Kihívást jelentő önálló munkavégzés
  • Teljesítményalapú jutalék
  • Kapcsolati tőke fejlesztése

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el a fényképes szakmai önéletrajzát!

i.vancsa&jobmax.hu

Kérem, hogy kísérőlevelében jelölje meg, hogy az adott megye melyik részében rendelkezik ismeretséggel, illetve hogy a megye melyik részét tudná a napi munkája során látogatni!

jobmax.hu