www.cvonline.hu

KFC Műszakvezető - Shift Manager

  • A hirdetés 940 napja lejárt

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég, amely tíz év leforgása alatt néhány éttermet üzemeltető Kft-ből Közép-Európa egyik vezető étteremüzemeltető részvénytársaságává nőtte ki magát. Különlegessé azonban nemcsak ez teszi, hanem egyedülálló kultúrája, ahol a legfontosabb az alkalmazottak szakmai és emberi fejlődése, hiszen rajtuk keresztül éri el sikereit. Ha vezetői ambíciókkal rendelkezel, szeretnél munkád során rengeteg újat tanulni és egy lendületes, fiatalos csapat részeként karriert építeni, akkor jelentkezz az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és széleskörű juttatási csomag
  • Teljesítmény alapú bónusz rendszer
  • Tréningek és vizsgák, amellyel Te is folyamatosan fejlődsz
  • Vállalaton belüli előrelépési lehetőség egy nemzetközi cégnél – Vezetőink 85%-a belülről került ki
  • Hosszú távú és kihívásokkal teli munka
  • Fiatalos légkör és dinamikus munkahelyi környezet
  • Rugalmas beosztástervezés

Főbb feladatok, munkák:

  • műszakvezetés; dolgozói csapat koordinálása
  • garantálja vendégeink átlagon felüli, udvarias és figyelmes kiszolgálását
  • barátságos munkakörnyezet kialakítására törekszik és erősíti csapatmunkát
  • különös figyelmet szentel az étterem tisztaságának
  • tervezi és előrejelzi a pozíciónak megfelelő költségeket
  • felel az étteremben a csapatépítésért
  • felel a product, facility vagy humán területért

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nem szeretsz egy helyben üldögélni, és tudod, hogy az irodai munkát nem neked találták ki
  • van érettségi bizonyítványod, előny, ha vendéglátóipari végzettséggel rendelkezel
  • van vezetői tapasztalatod, előny, ha mindezt vendéglátásban szerezted
  • rendelkezel felhasználói szintű számítógép ismerettel
  • határozott vagy, ambiciózus és jól kezeled a konfliktusokat
  • ha lelkes vagy, kreatív és egy feladatban a kihívást látod és nem a problémát
  • szeretsz csapatban dolgozni és csapatjátékos vagy
  • dinamikus egyéniség vagy és mozgalmas munkát keresel
  • társalgási szinten beszélsz angolul

Munkavégzés helye:

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat küldd az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol