www.cvonline.hu

KFC Marketing Koordinátor

  • A hirdetés 589 napja lejárt

 Az AmRest Kft. az elmúlt évek alatt Közép - és Kelet Európa piacvezető étteremi láncokat működtető vállalatává nőtte ki magát. Az AmRest keretein belül működő KFC márkánk omlós sült csirke receptje ismert az egész világon.Több mint 15,000 étteremünk várja vendégeit világszerte 100 különböző országban. Meg vagyunk győződve arról, hogyha az ízekről van szó, akkor nincs helye kompromisszumnak! Az alábbi pozíciónkba keresünk tehetséges kollégát:

Budapest

Amit kínálunk:

  • Megismerkedhetsz a vendéglátás marketingjének minden fontos vetületével!
  • A gyorséttermi láncok a vendéglátás legnagyobb hirdetői, kifinomult marketing tevékenységgel.
  • Nagy költségvetéssel gazdálkodunk és kommunikációnk is igen sokrétű.
  • Fiatalos, lendületes csapatban dolgozunk.
  • Tapasztalt kollágákkal dolgozhatsz együtt, akik megosztják veled tudásukat és támogatják fejlődésedet.
  • Nemzetközi hátterű stabil vállalat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Önálló munkavégzés és projektek

Feladataid:

  • A KFC széles körű magyarországi marketing tervének végrehajtása a csapat aktív tagjaként
  • Kreatív anyagok összeállítása és fejlesztése
  • Marketing programok szervezése (Local Store Marketing, étterem nyitások)
  • Kapcsolattartás éttermeinkkel és ügynökségekkel ( média tervezés, TV kampányok és egyéb ATL kampányok kapcsán )
  • Aktiv részvétel a marketing stratégia végrehajtásában
  • Kisebb projektek önálló megoldása (LSM)
  • Konkurencia figyelése és elemzése
  • A marketing vezető aktív támogatása
  • Elemzések, riportok készítése és adminisztráció

Követelmények:

  • Egyetemi vagy főiskolai Marketing szakos felsőfokú végzettség (BGF, Corvinus)
  • 1-3 éves releváns tapasztalat marketing területen (ügynökségi oldal előny)
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek, különös tekintettel az Excel használatára
  • Aktív folyamatos angol nyelvtudás tudás írásban és szóban
  • Lelkes és  elhivatott a marketing szakma iránt
  • Erős kommunikációs és szervezői képességek
  • Pontos, munkájára igényes
  • Pozitív, lendületes és rugalmas személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság elsősorban Budapesten és országon belül

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

A jelentkezés tárgyában kérjük tüntesse fel a pozíció megnevezését: ’KFC Marketing Koordintor’.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol