www.cvonline.hu

KFC Éttermi dolgozó

  • A hirdetés 68 napja lejárt

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég, ahol a legfontosabb az alkalmazottak szakmai és emberi fejlődése, hiszen rajtuk keresztül éri el sikereit. Ha szeretnél munkád egy lendületes, fiatalos csapat részeként karriert építeni, akkor jelentkezz az alábbi pozícióra:

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és széleskörű juttatási csomag
  • Teljesítmény alapú bónusz rendszer
  • Tréningek és vizsgák, amellyel Te is folyamatosan fejlődsz
  • Vállalaton belüli előrelépési lehetőség egy nemzetközi cégnél – Vezetőink 85%-a belülről került ki
  • Hosszú távú és kihívásokkal teli munka
  • Fiatalos légkör és dinamikus munkahelyi környezet
  • Rugalmas beosztástervezés

Főbb feladatok, munkák:

  • A feladatnak (konyha, csomagoló, kassza) megfelelő éttermi munka elvégzése
  • Vendégek udvarias kiszolgálása
  • Étterem tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Talpraesett vagy és szeretsz vendégekkel foglalkozni
  • Ha lelkes vagy és pozitív személyiség
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Pörgős egyéniség vagy és mozgalmas munkát keresel

Munkavégzés ideje:

  • Több műszakos munkarend, változó beosztással, mivel a KFC éttermek hétvégén, illetve egyes ünnepnapokon is várják a vendégeket.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő