www.cvonline.hu

K+F projektvezető (autóipar)

  • A hirdetés 1232 napja lejárt
Autóipari beszállító partnerünk számára keresünk K+F projektvezetőt.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Feladat:
  • Projektek műszaki vezetése K+F szempontból
  • Szimultán mérnöki tevékenység projektekben (mátrix szervezetben)
  • K+F  közreműködők  vezetése és a kiadott feladatok számonkérése, nyomon követése
  • A szükséges dokumentumok  adaptálása és vezetése
  • A projekt képviselete a vevő és a beszállítók előtt műszaki kérdésekben
  • Fázis zárások előkészítése és lebonyolítása a projektcsapattal, személyes részvétel  a projekt megbeszéléseken
  • A projektben vagy a projektcsapatban felmerülő műszaki problémák-rizikók elemzése, hibaok feltárása, azokra megoldási javaslat kidolgozása (D-FMEA, P- QRQC/PDCA/SLI-R stb)

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:

Elvárás:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépész- vagy villamosmérnök)
  • Vezetői tapasztalat
  • Minimum 3 éves  mérnöki/termelői területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • közgazdasági végzettség
  • német nyelvtudás

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: V01kfpv