www.cvonline.hu

K+F minőségbiztosítási szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.03.15.
Hirdetés azonosító: 745592

Feladatok:

- "Quality by design"
- Gyógyszerhatóanyagok, gyógyszerkészítmények és analitikai módszerek fejlesztéséhez kapcsolódó minőségbiztosítási rendszer kiépítése
- Fejlesztési projektekben a minőségbiztosítási szempontok érvényesítése
- A Fejlesztési Összefoglalók tartalmi ellenőrzése, javaslattétel a kritikus paraméterek meghatározására
- Fejlesztésről induló technológia transzferek koordinálása, a validálások előkészítése
- Termék életciklus feltérképezése a fejlesztéstől a piacra kerülésig
- Minőségügyi alapelvek meghatározása a fejlesztés egyes fázisaiban
- Kockázatelemzés új technológiákra
- Szabályozás kidolgozása a fenti folyamatokra

Elvárások:

- Egyetemi vagy főiskolai vegyész, vegyészménrök, gyógyszerész, vagy biomérnök végzettség
- Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat K+F és minőségbiztosítási területen
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Precíz, önálló munkavégzés
- Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- nemzetközi környezet
- stabil vállalati kultúra
- hosszú távú fejlődési lehetőség
- rugalmas munkaidő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján