www.cvonline.hu

K+F MÉRNÖK

  • A hirdetés 805 napja lejárt

A Nestlé Hungária Kft. DIÓSGYŐRI gyárába keres a következő pozícióba kollégát:

K+F MÉRNÖK

(Research&Development Engineer)

Feladatok:

  • A csomagolás technológus munkájának segítése.
  • Közreműködés a gyártmányfejlesztési osztály projektjeiben.
  • Specifikációk karbantartása SAP-ban.Ipari próbákon való részvétel.
  • Új csomagolóanyagok fejlesztésében való aktív közreműködés (SAP adminisztráció, tervezés, szállítókkal való kapcsolattartás).

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.
  • Kreativitás, határozottság, logikus gondolkodásmód.
  • Jó kapcsolatteremtő készség.

Előny:

  • Könnyűipari mérnöki végzettség papír- illetve csomagolás technológus szakiránnyal.
  • SAP ismerete.
  • Élelmiszeriparban szerzett gyakorlat.

 Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás

További információkat cégünkről honlapunkon találhat: Link megjelenítése

Angol – magyar nyelvű önéletrajzokat az alábbi címre várjuk.Kapcsolattartó: Orosz Lilla

Tájékoztatjuk, hogy pályázata elküldésével kifejezett hozzájárulását adja ahhoz, hogy álláspályázatában megadott személyes adatait a Nestlé Hungária Kft. aktuális állásajánlatairól való értesítés és kapcsolattartás céljából kezelje.

Adatait a pályázást követő 6 hónapig tároljuk. Adatai törlését a nyilvántartásból bármikor, ingyenesen és korlátozás nélkül kérheti a következő címen: Nestlé Hungária Kft. Szerencs/Diósgyőri Gyára, 3900 Szerencs, Rákóczi u. 122. vagy gyárunk központi számán: 47/567-600, illetve e-mail címén.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő