www.cvonline.hu

Kézilány

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1117660

Közétkeztető partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A cukrász tevékenységben való besegítés
  • Mosogatás

Elvárások:
  • Általános iskolai végzettség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett, fix fizetés
  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
  • Munkarend: heti 5 nap, hétfőtől péntekig, 8 óra, 05:30 - 14:00

Előnyök:
  • Nagyüzemi konyhában szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest