www.cvonline.hu

KÉZI VÁLOGATÓ (7037)

  • A hirdetés 733 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kézi válogató

Elvárások:
•monotonitástűrés
•jó kézügyesség, jó látás
•jó koncentráció képesség

Feladatok:
•hulladék válogatása szalagról

Amit kínálunk:
•megfelelő munkakörülmény
•heti bérfizetés

Megbízónk profilja: hulladékfeldolgozás

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Munkaidő: két műszak, 6-14h-ig, 14-22h-ig

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Jelentkezni a 70/984-0058-as telefonszámon, vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857