www.cvonline.hu

Kézi takarító

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1174606

20 éve Magyarországon Győr, Kecskemét, Szentgotthárdon, közel 600 főt foglalkoztató partnercégünk autóipari cégeknek nyújt gépkarbantartói, takarítói, TMK technikai karbantartást. üzemi területre keresünk alkalmi munkavégzésre kézi takarításra napi 8 órában munkatársakat.
Feladatok:

  • kézi takarítás

Elvárások:
  • 8 általános

Juttatások:
  • hosszútávú munkalehetőség

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a megadott e-mail címre küldje el fényképes Önéletrajzát. Tel.szám: 06/70492-5815

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét

Egyéb hasonló állások Önnek
TAKARÍTÓ

Thalassa Ház

Thalassa Ház Pszichoterápiás és Pszichiátriai R...
XXII. kerület, Budapest, Pest

Takarító

TOYOTA Mayer

Pilisvörösvári Toyota Márkakereskedés tapasztal...
Pilisvörösvár, Pest, Budapest

Takarító

Granpol Kft.

Budapesti munkahelyre várjuk szakképzett Takarí...
XII. kerület, Budapest, Pest