www.cvonline.hu

Kézi összeszerelő

  • A hirdetés 866 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A különböző gyártóállomásokon szükséges kézi összeszerelési feladatok elvégzése,

  • A termelésben előforduló minőségi hibák kiszűrése,

  • Kézi anyagmozgatás a termelési területen,

  • A szükséges dokumentumok kezelése,

  • A termelési terület tisztán tartása.

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség,

  • Precíz, pontos munkavégzés,

  • Jó látás,

  • Többműszakos, folyamatos munkarend vállalása,

  • Monotónia tűrése.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Mór.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a „Kézi összeszerelő Mór” megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő