www.cvonline.hu

Kézi összeszerelő

  • A hirdetés 232 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója munkatársakat keres kecskeméti elektronikai gyártó partnercége részére az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

§   munkautasítás alapján elektronikai alkatrészek elő- és végszerelése

Elvárások:

§  minimum 8 általános iskolai végzettség, szakmunkás végzettség előny

§  gyártás, termelés területén szerzett tapasztalat

§  felelősségtudó, megbízható személyiség

§  jó kézügyesség, koncentrációs készség

§  műszaki beállítottság, fizikai erőnlét

Mit kínálunk?

  • akár azonnali munkakezdés

  • kétműszakos munkarend

  • hosszú távú munkalehetőség

  • fejlődési lehetőség

  • versenyképes juttatási csomag

  • munkába járás költségeinek támogatása

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát az „összeszerelő” megnevezésével küldje az Link megjelenítése e-mail címre.

Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Telefonszám: 76/508-827

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő