www.cvonline.hu
Kézi összeszerelő - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ2999)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.15.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 919208
lejárt

Székesfehérvári neves, multinacionális megbízónk számára keresünk nagy létszámban munkatársakat
az alábbi munkakörbe:

Kézi összeszerelő

Feladatok:
- Prémium kategóriás elektronika termékek összeszerelése

Elvárások:
- Min. 8 általános iskolai végzettség (középfokú végzettség előnyt jelent)
- Több műszak és folyamatos műszak vállalása
- Álló munka vállalása
- Összeszerelésben vagy elektronikai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy neves nagyvállalatnál
- Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatások
- Utazási támogatás (akár vállalati buszjáratokkal, akár egyénileg megoldott bejárás esetén)

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.