Kézi összeszerelő, gépkezelő, csomagoló (Referenciaszám: PJ4315)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1022260

Móri partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökbe:

Kézi összeszerelő, csomagoló, gépkezelő

Feladat:
- Elektronika autóipari alkatrészek összeszerelése, csomagolás

Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- Elektronikai területen szerzett összeszerelő tapasztalat előny
- Határozott idejű szerződés és álló munka vállalása
- Több műszak vállalása
- Kiváló látás és kézügyesség
- Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Utazási támogatás
- Cafeteria rendszer

Munkavégzés helye: Mór, Ipari Park

Beutazás vállalati busszal az alábbi településekről megoldott:
- Székesfehérvár
- Oroszlány, Bokod
- Isztimér, Fehérvárcsurgó, Balinka
- Dad, Pusztavám
- Ászár, Bakonysárkány
- Csákberény, Söréd, Csókakő, Bodajk
- Nagyesztergár, Dudar, Csetény, Szápár, Bakonycsernye, Mecsér, Ácsteszér, Tímárpuszta, Jásd

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga. Vagy keresse kapcsolattartó kollégánkat a 20 247 86 08 -as telefonszámon.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.