Kézi öntőt, min. erős alapfokú német nyelvtudással keresünk Németországba

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 990530

Határozatlan idejű, német munkaszerződéssel, biztosított szállással, kiemelkedő bérezéssel
Feladatok:

  • Formák öntvényezése gép segítségével (további szakmai jellegű kérdésekre az interjú alkalmával tudunk válaszolni)

Elvárások:
  • Releváns iskolai végzettség
  • Min. 1 éves munkatapasztalat (fröccsöntő, kézi öntő pozíciókban)
  • Min. erős alapfokú német nyelvtudás (A2)

Juttatások:
  • Versenyképes, vonzó bérezése
  • Biztosított szállás
  • Támogató, magyar háttér

Előnyök:
  • Erős, aktív min. B1-es, középfokú német nyelvtudás

Nyelv:
  • Német

  • A fent megjelölt címre várjuk fényképes, német önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió