www.cvonline.hu

Kézi öntő (formázó) Németország, Witten

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 991187

Német munkaviszonnyal, szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Vas és acél öntéséhez használatos formák elkészítése
  • Formaelemek egymásra illesztése
  • Önálló munkavégzés

Elvárások:
  • Öntödei foglalkozás
  • Öntödei munkában szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű, aktív német és/vagy nyelvtudás, mely interjú alkalmával tesztelésre kerül
  • Önmagára és környezetére igényes, tiszta munkavégzés

Juttatások:
  • Német alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes bérezés
  • Kedvezményes szállás biztosítása

Előnyök:
  • Saját autó

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió