www.cvonline.hu
Kézi forrasztó (Referenciaszám: PJ4694)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.13.
Jelentkezési határidő: 2017.01.20.
Hirdetés azonosító: 1061557
lejárt

Győri elektronikai partnercégünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe
KÉZI FORRASZTÓ

Feladatok:
- Alkatrészek forrasztási forrasztó páka segítségével

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Kézi forrasztói tapasztalat
- Több műszakos munkarend vállalása
- Jó kézügyesség és éleslátás
- Pontos és precíz munkavégzés
- Megbízhatóság

Előny:
- IPC A 610 szabványismeret
- Elektronikai iparban szerzett szakmai tapasztalat
- Gyártósoron szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Széleskörű juttatási csomag
- Kiszámítható és tervezhető munkarend
- Tiszta, higiénikus és modern munkahelyi környezet
- Családias munkahelyi légkör

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 96/410-525

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.