www.cvonline.hu

Kézi forrasztó és összeszerelő operátor

  • A hirdetés 366 napja lejárt

Bernstein AG németországi központja, és 10 leányvállalata a világ számos pontján nyújt

megoldásokat több évtizedes tapasztalattal az elektrotechnika és az elektromechanika területén.

Budapesti összeszereléssel foglalkozó leányvállalata hosszú távra keres megbízható, precíz, hatékony munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- Gyártási dokumentumok segítségével kézi forrasztási és összeszerelési feladatok elvégzése

- Az adott termékek gyártása az elvárt hatékonysággal és minőségben a megadott határidőre

- Vállalatirányítási rendszerben gyártási műveleti lépések lejelentése

- Esetleges hibák felismerése, nem megfelelőség jelzése

- Rend és tisztaság betartása

Elvárások:

- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- Minőségi, termelékenységi elvárások figyelembe vétele és betartása

- Egy, illetve igény szerint két műszakos munkarend vállalása

- Kiváló látás és kézügyesség

- Pontos, precíz, hatékony és megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

- Bruttó 150.000-200.000 Ft (alapbér + cafeteria+ egyéni teljesítménytől függő prémium)

- Vállalati képzések

- Családias munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, Örs vezér téri metróállomás és HÉV állomás közelében, X. kerület. Cégünkről további információkat talál a Link megjelenítése oldalon.

A jelentkezés módja:

Töltse fel önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva.

További keresőszavak: termelés, gyártás, elektronika, összeszerelés

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő