www.cvonline.hu

Kézi csomagoló

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1097020

Szívesen dolgoznál az egyik legrégebbi sajtgyártó cégnél Magyarországon, melynek hagyománya közel 120 évre nyúlik vissza?
Akkor téged keresünk! Munkavállalókat keresünk termelési pozícióba azonnali kezdéssel!

Feladatok:

- beérkező áru átvétele, kicsomagolása
- anyagmozgatás szállítóeszközök segítségével,
- áru rögzítése, szortírozása
- egyszerűbb csomagolást segítő gépek kezelése
- gépek hibájának észlelése, jelzése
- minőség ellenőrzési feladatok ellátása
- biztonságtechnikai elvárások betartása

Elvárások:

- 8 osztály
- 3 műszakos munkarend vállalása

Előny
élelmiszeriparban, gyártásban, minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Ha rendelkezel kellő motivációval és szívesen csatlakoznál egy ilyen nagy múltú megbízható céghez, mely hosszú távú munkalehetőséget kínál, versenyképes juttatási csomaggal jelentkezz nálunk!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján