www.cvonline.hu

Kézi csomagoló

  • A hirdetés 444 napja lejárt

A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A szolnoki és békéscsabai gyártótelephelyekkel rendelkező Vállalathoz várjuk azonnali munkakezdéssel leendő munkatársunkat Békéscsabára a következő munkakörbe:

A munkakör célja:

  • A húsipar tevékenységi körébe tartozó olyan részműveletek elvégzése, melyek az egész technológia önálló részét képezik.

A munkakörhöz tartozó feladatok, felelősségek:

  • A töltőműhelyből, illetve az érlelőből kikerülő készáruk előkészítése, csomagolása.
  • A felettes vezető által meghatározott feladatok pontos elvégzése a technológiai és mennyiségi követelmények betartása mellett.

A munkakör ellátásához szükséges képzettség, készségek:

  • Minimum általános iskolai végzettség.
  • Húsiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Pontosság, megbízhatóság, felelősségteljes, higiénikus munkavégzés, jó kézügyesség.

Munkavégzés helye:

  •       Békéscsaba

A jelentkezés módja:

A pozícióra való jelentkezéshez, kérjük, juttassa el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát 2016. január 31-ig az alábbi e-mail címre.

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő