www.cvonline.hu

Kézi csomagolás, Leltározás

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 1086665
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg orvosi segédeszközöket és többfunkciós ápolószereket, kontaktlencséket gyártó partnercégünk keres munkavállalókat a magyarországi gyáregységébe a növekvő világpiaci igények kielégítése érdekében, ezúttal cosmagolói munkakörbe.

Feladatok:

  • Késztermékek csomagolása, dobozolása
  • Készélet nyilvántartása
  • Kiszállításra való előkészítés
  • A termékek megszámlálása
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • Kiváló látás
  • Írási és számolási készség
  • Jó fizikai kondíció és állóképesség
  • Fiatalos, lendületes személyiség
  • Monotonitás és stressztűrő képesség

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig 8.00-16.30

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Előrelépési lehetőség
  • Erzsébet utalvány, bónuszok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges buszjárat Budapestről és Kecskemétről

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá Link megjelenítéset követően a honlapunkon keresztül, vagy a 06-70/452-9055 telefonszámon vagy önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése email címen.