www.cvonline.hu

Kézi anyagmozgató (Debrecen)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1034114

 Debreceni Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kézi anyagmozgató

Feladatok:

  • Raklapok kézi hidraulikus emelővel történő mozgatása.
  • Kézzel történő alapanyag mozgatás. (Kannás ragasztók kezelése, ragasztó feltöltések, kartonok kézi pakolása.)
  • Szállító kocsik mozgatása kézi erővel.
  • Hulladékok (szemeteszsákok) kézi pakolása.
  • Alap és segédanyagok (papírtekercsek, cellux ragasztók, stb.) kézi pakolása

Elvárások:

  • monotonitás tűrés
  • jó kézügyesség
  • pontosság
  • 3 műszak vállalása

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre!