www.cvonline.hu

KEZELŐ ( HÍDÉPÍTŐ, ÁLLÁSÉPÍTŐ, VÍZTISZTÍTÓ)

  • Az állásajánlat lejárt.

Magyar Honvédség

KEZELŐT (hídépítő, állásépítő, víztisztító)

keres Veszprém helyőrségbe szerződéses katonai jogviszonyba

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés
  • magyar állampolgárság
  • magyarországi lakhely
  • büntetlen előélet

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • műszaki gépkezelői képesítés
  • emelőgép kezelői képesítés
  • önjáró emelő- és rakodógépek kezelői képesítés
  • „C” kategóriás jogosítvány
  • DTJA-60 vontatott keretfűrészt, valamint AV-45, T-61, MS-361, MS-362 típusú benzinmotoros láncfűrész műszaki gépkezelő tanfolyam.

Egyéb elvárások:

  • felelősségvállalás
  • önállóság, határozottság
  • elhivatottság

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • átadott technikai eszköz kezelése, és technikai kiszolgálása, karbantartása
  • tábori körülmények közötti feladatellátás
  • átadott technikai eszköz kezelése, technikai kiszolgálása, karbantartása, futójavítások végrehajtása, üzembiztonságának fenntartása.
  • katasztrófavédelmi feladatok ellátása
  • meghibásodás észlelése
  • technikai kiszolgálási és karbantartási feladatok

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
  • felelősséget, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • széleskörű szociális juttatás
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezés: A szakmai önéletrajz megküldésével 2016. december 07-ig

Munkavégzés helye Veszprém
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Veszprém