www.cvonline.hu

Kezdő vagy junior PHP fejlesztőket keresünk - INTS/14/1

  • A hirdetés 347 napja lejárt

Partnerünk részére, amelyik egy nemzetközi cégcsoport tagja,  keresünk

kezdő vagy junior PHP fejlesztőket.

Ref.: INTS/14/1

Feladatok:

  • Egyedi Web alapú alkalmazások fejlesztése
  • Meglévő alkalmazások támogatása magyar és külföldi partnereink részére LINUX környezetben
  • Dokumentációk készítése
  • Ügyfeleink általános működésének, valamint a fejlesztéseinkhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése

Elvárások:

  • PHP ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód
  • HTML, Javascript, CSS ismeret
  • Általános SQL ismeret
  • Linux és biztonságos elérési technikák (SSH, VPN) ismerete
  • Társalgási angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Debian Linux alapos ismerete
  • PostgreSQL tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi képzések, fejlődési lehetőség
  • Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát (fizetési igény megjelölésével) a E-mail cím megjelenítése címre!

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol