www.cvonline.hu

Kezdő linux rendszer adminisztrátor

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Folyamatban lévő vagy megszerzett felsőfokú informatikai vagy mérnöki végzettség
  • Jó angol kommunikációs képesség
  • jó probléma megoldó készség
  • nyitottság az új feladatokra, önálló tanulási készség, pontosság és alaposság
  • rugalmasság, munkaidőn kívüli munkavégzési
  • csoportmunka
  • Legalább 1 év tapasztalat linux rendszerek üzemeltetésében
  • Alapszintű hálózati ismeretek (IPv4, IPv6, vlan-ok)
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • tréningek és továbbképzések
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Szerverek beüzemelése
  • Linux rendszer adminisztráció
  • Projektekben való részvétel

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Cisco switch-ek ismerete
  • virtualizációs ismeretek
  • IT biztonsági alapismeretek
  • video streaming ismeretek
  • script-elési ismeretek (shell scripting, php, perl stb.)

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.

Kategória
IT / Informatika