www.cvonline.hu

Kezdő Cukrász / Commis Pastry

  • Company_icon COSTES Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

A Costes Kft.
munkatársat keres

munkakörbe

Pozíció leírás:

Különböző munkafolyamatok segítése és elvégzése szakképzett konyhai személyzet irányítása alatt.

Feladatok:

  • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
  • ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kreativitás
  • megbízhatóság,
  • állóképesség, szorgosság, tanulni akarás
  • rugalmasság

Előny:

  • angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Cukrász, Pék
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Cukrász
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű