www.cvonline.hu

Kézbesítői tevékenység

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 833671
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal kézbesítői tevékenység ellátására keresünk diák munkavállalókat Kecskemét városában.

Feladatok:

  • Kézbesítés
  • Pénz kezelése
  • Szükséges adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Aktív nappali jogviszony
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minden munkanap vállalása szeptember 12-ig

Amit kínálunk:

  • Biztos munkalehetőség szeptember 12-ig

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmedet Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is.