www.cvonline.hu

Kézbesítő

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 980643

Hosszú távú munka a szabadban, fix havi bértért postai kézbesítőket keresünk, Budapest több kerületében is!
Feladatok:

  • Napi szintű postázási feladatok ellátása,
  • számlakivonatok és egyéb levelek kiosztása,
  • az adott körzet bejárása egyénileg (gyalog, tömegközlekedéssel, kerékpárral)
  • postázáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:
  • alapfokú végzettség,
  • helyismeret,
  • kiemelkedő szervezőkészség,
  • nagyfokú önállóság, terhelhetőség.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • heti 5 munkanap,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • bejelentett munkaviszony,
  • fix alapbér + cafeteria + bónusz rendszer.
  • Munkaidő: H-P napi 6-8 órában, kötetlen munkarendben
  • Munkavégzés helye: Budapest, több kerületében (4 és 18. kerületben) egy munkavállalónak egy adott kerületet kell napi szinten körbejárnia

Előnyök:
  • Postázásban/kézbesítésben szerzett tapasztalat.
  • Erkölcsi bizonyítvány (min. 3 hónapos frissesség)

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezzen fényképes szakmai önéletrajz elküldéséve.

  • Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajz elküldésével.

Munkavégzés helye:
  • Budapest