www.cvonline.hu
Kézbesítő (Pápa)
Trenkwalder Kft
Régió: Veszprém, Veszprém
Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2014.06.25.
Hirdetés azonosító: 816978
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Partnerünk, Magyarország piacvezető hitelintézete részére keresünk munkatársakat, alkalmazotti jogviszonyban.

Feladatok:

  • A Partnerünk küldeményeinek levélszekrénybe történő kézbesítése;
  • A hozzárendelt kézbesítő járásokban gyalogos kézbesítés;
  • A járáshoz tartozó címek, küldemények esetén szükséges adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Szükség esetén helyettesítési feladatok ellátása;

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Jó fizikai állapot;
  • Megbízhatóság;

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.