www.cvonline.hu

Kézbesítő (Oroszlány)

  • A hirdetés 508 napja lejárt

OTP Bank Nyrt.

 munkakör betöltésére munkatársakat keres

Feladatok:

  • Küldemények levélszekrénybe történő kézbesítése;
  • A hozzárendelt kézbesítő járásokban gyalogos kézbesítés;
  • A járáshoz tartozó címek, küldemények esetén szükséges adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Szükség esetén helyettesítési feladatok ellátása;

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Megbízhatóság;

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat;

Jelentkezési határidő: 2015. november 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a  "Jelentkezés"gombra !

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő