www.cvonline.hu
Kézbesítő (Győr)
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2014.05.27.
Hirdetés azonosító: 815574
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A partnerünk küldeményeinek levélszekrénybe történő kézbesítése
  • A hozzárendelt kézbesítő járásokban gyalogos kézbesítés
  • A járáshoz tartozó címek, küldemények esetén szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szükség esetén helyettesítési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó fizikai állapot
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, látogasson el a Link megjelenítése oldalra és önéletrajza elküldésével jelentkezzen az adott pozícióra.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.