www.cvonline.hu

Kézbesítő – Budapest

  • A hirdetés 394 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

Kézbesítő

munkakör betöltésére munkatársakat keres

Budapesti (I. VIII. IX. X. XII. XIII. XX. XXII. kerület) munkavégzéssel

Feladatok:

  • Küldemények levélszekrénybe történő kézbesítése;
  • Személyes átadású küldemények kézbesítése;
  • A hozzárendelt kézbesítő járásokban gyalogos kézbesítés;
  • A küldemények kézbesítésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Szükség esetén helyettesítési feladatok ellátása;

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Megbízhatóság;

Előny:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat;

Jelentkezési határidő: 2015. december 07.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő