www.cvonline.hu

Kézbesítés szervezési szakértő

  • A hirdetés 415 napja lejárt

OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A rábízott kézbesítési régió menedzselése
  • Közreműködés a munkatársak kiválasztásában, oktatásában
  • Kapcsolattartás a társterületekkel
  • Közreműködik a régiót érintő panaszügyek kapcsán kért információk megadásában
  • Statisztikai elemzések, riportok elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Magas színvonalú szóbeli kommunikációs készség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Dinamikus, határozott személyiség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt
  • Magas fokú precizitás, lényeglátás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Azonnali munkakezdés

Jelentkezési határidő: 2016. február 9.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő