www.cvonline.hu

KEY SUPPLIER MANAGER

  • A hirdetés 358 napja lejárt

Megbízónk az autóipar meghatározó innovatív partnere. Az ötleteiket autókba építik be. Mindennapi munkájuk során gondoskodnak arról, hogy járművek milliói közlekedjenek biztonságosan.
Világszerte 16 telephelyen dolgoznak új technológiai megoldások fejlesztésén, Magyarországon működik a cégcsoport elektronikai és szoftverfejlesztési központja.
Több mint 4000 munkatársukat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze. Csatlakozzon hozzájuk, és vezesse karrierjét új utakra!

A Budapesti Fejlesztő Központba keresünk vezető munkatársat az alábbi pozícióban:

KEY SUPPLIER  MANAGER

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Project feladatok napi státuszának követése és ellenőrzése (akár on-site)
  • Task scope bővítés: outsourcing feladat típusok kidolgozása
  • Riportok készítése, menedzselése, ellenőrzése
  • Automata reportok fejlesztésében részvétel (szervezés)
  • TKP supplier management technikai és működési folyamatainak megismerése és betartatása
  • QA department process dokumentálási feladat támogatása (SPICE)
  • Napi kapcsolattartás a rezidens mernökökkel: task előszűrés, task lista előkészítés
  • Szervezési feladatok

Elvárások:

  • Közepes méretű (5-10 fő) szoftverfejlesztői csoportvezetői tapasztalat (3+ év)
  • Aktív szakmai részvétel a projektvezető támogatásában: techlead szerepkör
  • Szoftverfejlesztői háttér (C, C++, esetleg script nyelvek)
  • Folyékony angolnyelv-tudás
  • Jira haladó szintű ismerete

Előny:

  • Automotive, Spice tapasztalat
  • Orosz nyelvtudás

Személyiség:

  • Teamplayer, megoldáskereső, agilis, következetes

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Külföldi betanulás
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre - a lenti e-mail címre – az angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét!

Üdvözlettel:

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
309638 202

Looking for the Best....

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol