www.cvonline.hu

Key Performance Indicator szakértő

  • A hirdetés 300 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Folyamati és infrastruktúra kulcs mutatószámrendszer kialakítása és fejlesztése
  • Adatok, információk ad-hoc és rendszeres elemzése, trendek azonosítása
  • Vezetői jelentések kialakítása, rendszeres elkészítése
  • Szoros együttműködés a HelpDesk-kel, az Incidens menedzserrel és a megoldó csoportokkal
  • Ismert hibák adatbázisának kialakítása és működtetése
  • Javaslattétel az informatikai szolgáltatások fejlesztésére

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, vagy gazdasági)
  • Minimum 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Angol nyelv – középfokú ismerete
  • banküzemi ismeretek
  • ITIL alapok ismerete

Készségek:

  • Szervezőkészség
  • Asszertív kommunikáció
  • Diagnosztikai képesség
  • Rendszerező, analitikus gondolkodás
  • Céltudatosság

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehet.

Jelentkezési határidő: 2016. május 26.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson  a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő