www.cvonline.hu

Key Account Területi Képviselő

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Lendületes, önálló munkára vágysz?
Úgy érzed az értékesítés a véredben van?
Szereted, ha munkaidőd mozgalmasan telik és nap mint nap sok emberrel kerülsz kapcsolatba?

Gyere hozzánk, nálunk megtalálhatod a számításaidat!

 A SIÓ-ECKES Kft. az Eckes-Granini Group tagja lendülettel teli munkatársat keres értékesítési csapatába

pozícióba Baranya és Tolna megye területre

 Rád váró feladatok:

  • A területen található kis-és nagykereskedelmi egységek (nemzetközi és hazai láncok) rendszeres látogatása meghatározott túraterv szerint.
  • A megfelelő termékjelenlét, termékkihelyezés, árazás biztosítása az üzletekben
  • Termékeink aktív értékesítése, rendelésfelvétel, akciók kivitelezése
  • Eladást támogató anyagok kihelyezése és azok nyilvántartása a kereskedelmi partnerek egységeiben
  • A területen dolgozó polctöltő munkatársak koordinálása, munkájuk ellenőrzése

Te lehetsz a mi emberünk, ha:

  • Zsigereidben van az értékesítés és Legalább 1 év területi értékesítésben szerzett tapasztalattal bírsz
  • Legalább érettségivel rendelkezel (felsőfokú végzettséged előnynek számít)
  • Eredményorientált gondolkodásmód, precizitás jellemez
  • Dinamikus vagy és jól kezeled a stresszhelyzeteket
  • Kiemelkedő munkabírással, jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • ’B’ kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezel

Amiért érdemes hozzánk jelentkezni:

Cégünk az eredményes munkáért vonzó juttatási csomagot, vállalati képzéseket, fejlődési lehetőséget kínál, a munkavégzéshez gépkocsit, mobiltelefont biztosít.

Töltsd fel fényképes önéletrajzodat és motivációs leveled most!!!!

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 26.

Helyek Baranya
Tolna
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő