KEY ACCOUNT TEAM LEADER (Ingatlangazdálkodási területre) (HF 11-7902)

  • Frissítve 30 napja

Megbízható partnerünk részére keresünk munkatársat

KEY ACCOUNT TEAM LEADER
Ingatlangazdálkodási területre)
(HF 11-7902)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cégcsoport ingatlanvagyonának bérbeadásával foglalkozó üzletág kiemelt bérlőivel való kapcsolattartás, igényfelmérés
  • Key account csoport szakmai vezetése, koordinálása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:

  • Facility vagy property menedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus csapat

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7902"-as referenciaszám és a pozíció  feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest