www.cvonline.hu

Key Account Műszaki Értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2015.01.06.
Hirdetés azonosító: 888485

Ügyfelünk számára keresünk műszaki értékesítői pozícióba munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- A cég által forgalmazott/gyártott termékek értékesítése
- Új és régi ügyfelekkel történő kapcsolattartás (személyesen és telefon/e-mailben)
- Új ügyfelek felkutatása
- Árajánlatok előkészítése és kidolgozása, valamint nyomon követése
- Jelentések elkészítése
- A forgalmazott termékek ismerete, működési és felhasználhatósági szempontból
- Továbbképzéseken való részvétel (többnyire nemzetközi helyszínen)

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás alapfeltétel
- Körülbelül 5 év Sales tapasztalat
- Csapatjátékos
- Kimondottan hosszú távú szemlélet
- Dinamikus, de egyúttal kellően megfontolt attitűd
- Műszaki affinitás

Amit kínálunk:

- Stabil céges háttér
- Szakmai fejlődési lehetőség egy speciális területen
- Hosszú távú szemlélet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a