www.cvonline.hu

Key-Account Munkatárs

  • Company_icon PNH Kft.
  • Location_icon Vasvár, Vas
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGÁNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Feladatok:

  • Előzetes költségkalkulációk elkészítése, figyelembe véve a termék alapanyag felhasználását és a munkafolyamatok szükségleteit
  • Előzetes technikai felülvizsgálat és Projekt Managment új termékek gyártása esetén
  • Termékek gyártási költségeinek és normaidejének elemzése, utólagos költségkalkulációk
  • Kapcsolattartás üzleti partnerekkel, megrendelőkkel, írásban és szóban egyaránt
  • Igényváltozások vizsgálata, határidő egyeztetés
  • Napi megbeszélés a társterületekkel (gyártástervezéssel, gyártással)
  • Problémamegoldás a vevői igények kielégítése érdekében
  • Statisztikák készítése és kiértékelése
  • Megoldási tervek, javaslatok készítése a vevői megelegédetség érdekében
  • A vevői megelégedettségi mutatók proaktiv kidolgozása és eszközlése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Kiemelkedő logikai és kommunikációs készség
  • Minimum 2 éves releváns (fém-, gépipari) területen értékesítési tapasztalat
  • Kiemelkedő Excel felhasználói tudás
  • Pontosság, precizitás
  • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat
  • Európai szintű irodai infrastruktúra és technikai feltételek
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.

Bővebb információ: Link megjelenítése, Kérdés esetén keresd HR csapatunkat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk szakmai önéletrajzod.

Helyek Vasvár
Vas
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Key account manager, Key account manager
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német