www.cvonline.hu

Key Account Manger

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

 Dinamikusan fejlődő flottakezeléssel és bérautó szolgáltatással foglalkozó cég keresi

munkatársakat keres

Feladatok:

  • Meglevő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, szerződések kötése
  • Autófinanszírozási és flottakezelési ajánlatok készítése,
  • Új ügyfelek akvirálása, a meglévő ügyfelek folyamatos koordinációja
  • Konkurencia figyelés és piackutatás
  • Heti, havi riportok, beszámolók készítése
  • Adatbázis frissítés

Elvárások:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • Kereskedelmi attitűd, üzleti szemlélet
  • MS Office magabiztos használata
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol és német nyelvtudás – valóban szükséges a munkavégzéshez
  • Tárgyalási tapasztalat
  • Tenderek írásában, ajánlatok készítésében szerzett tapasztalat
  • Finanszírozási termékek ismerete
  • Gépjárművek műszaki ismerete

Amit kínálunk:

  • Piacképes jövedelem
  • Biztos tulajdonosi háttér
  • Dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a követelményeknek fényképes angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát – a „K.A.M.”megjelöléssel az e-mail tárgyában – az alábbi e-mail címre várjuk. A jelöletlen tárgyú e-mail, vagy a helytelen tárgymegjelölés az e-mailben az álláspályázatból való automatikus kirekesztést vonja maga után!

* A cég a Schiller Cégcsoport tagja.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő