www.cvonline.hu

Key Account Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2016.02.09.
Hirdetés azonosító: 999654

Multinacionális FMCG partnercégünk tapasztalt, talpraesett és pro aktív Key Account Managert keres értékesítési csapatába az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

-Vállalati, üzleti, stratégiai, forgalmi tervezésben való aktív részvétel – döntés-előkészítő szakmai anyagok összeállítása
-Éves és időszakos kereskedelmi tárgyalások bonyolítása, legkedvezőbb kondíciók elérése, aktivitások tervezése és lebonyolítása
-Árak, kondíciók, aktivitások időszakos nyomon követése, az ahhoz szükséges intézkedések megtétele
-Fogyasztói árak nyomon követése, piacfigyelés
-A vállalati árpolitika érvényesítése, tervezett partnerenkénti árrés szintek elérése
-Részvétel az új, innovatív termékek bevezetésének előkészítésében, bonyolításában, döntés-előkészítő szakmai anyag(ok) összeállításában, piacra történő bevezetésében
-Értékesítési csatornának megfelelő szortiment kialakítása, karbantartása, a fejlesztésre vonatkozóan javaslattétel
-A vállalat által jóváhagyott értékesítési stratégia képviselete, érvényesítése és a jóváhagyott kereskedelmi stratégia betartásának felügyelete
-Közreműködés a vállalati árpolitika kialakításában, döntés-előkészítő szakmai anyagok elkészítése, az árpolitika érvényesítése, tervezett fedezeti szintek elérése
-Kapcsolattartás a kereskedelmi vezető által meghatározott kiemelt üzleti partnerekkel
-Részvétel az értékesítést megelőző és követő munkában, vállalati folyamatokban (készlet-optimalizálás, kapcsolattartás a termeléssel, vevőszolgálattal, logisztikával, valamint a pénzüggyel, számlázással)
-Marketing akciók, promóciók, akciós újságok szervezése – a lebonyolítás módjáról az akciók hatásáról jelentés készítése, az eredmények értékelése, a piacon található egyéb konkurens akciókról, promóciókról tájékozódás, ezek figyelemmel kísérése

Elvárások:

-Kereskedelmi és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség
-Minimum 4 éves szakmai tapasztalat FMCG területen
-Rendkívül jó kommunikációs és tárgyalási készség
-Határozott személyiség és önálló döntéshozói készség
-Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
-B’kategóriás jogosítvány
-Budapesti, vagy Pest megyei lakóhely

Amit kínálunk:

-Multinacionális környezet
-Piacvezető pozíció
-Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a