www.cvonline.hu

Key Account Manager

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 984615
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal multinacionális partnercégünk részére keresünk Key Account Manager pozícióba munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Cégünk szolgáltatásainak értékesítése
  • Új ügyfelekkel történő kapcsolatfelvétel, üzletfejlesztés
  • Kapcsolattartás a cég külföldi részlegeivel
  • Üzletkötéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Minimum 3 év értékesítési területen szerzett tapasztalat szolgáltató vagy FMCG szektorban
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány, gépkocsivezetési tapasztalat
  • Proaktív, egyéni munkavégzésre és döntéshozatalra képes személyiség
  • Jó analitikus képesség, csapatszellem, kreativitás
  • Felhasználó szintű számítástecnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • értékesítésben szerzett több éves tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Megbízható multinacionális háttér
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.