www.cvonline.hu

Key Account Manager

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 982157
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnerünk megbízásából keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Üzletfejlesztési stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • Éves értékesítési célok elérése, bevétel növelése
  • Éves szerződések előkészítése, megkötése, partnertárgyalások lebonyolítása
  • A beosztottak irányítása, ellenőrzése, értékelése
  • Folyamatos riportálás a vezetőség részére

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Multinacionális (FMCG) területen szerzett 3-5 éves üzletfejlesztési vagy kereskedelmi tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakör

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya