www.cvonline.hu

Key Account Manager

  • A hirdetés 613 napja lejárt

A leendő munkatárs feladatai:

  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása,

  • Üzletfejlesztés, a cég HR szolgáltatásainak értékesítése (munkaerő kölcsönzés-, közvetítés-, diákmunka-, rehab-, és outsourcing üzletág), új üzleti lehetőségek megkeresése,

  • Találkozók, cégprezentációk szervezése, üzleti tárgyalások lebonyolítása,

  • Ügyfelekkel való kiemelt, napi szintű kapcsolattartás,

  • Árajánlatok, szerződések elkészítése,

  • Tendereken és pályázatokon való részvétel,

  • Rendezvényeken, kiállításokon való aktív jelenlét,

  • Rendszeres riportolás a felsővezetés felé

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Üzletfejlesztésben, szolgáltatás értékesítésében megszerzett min. 3 éves tapasztalat (HR szolgáltatás étékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent)

  • Mozgósítható kapcsolati tőke első számú vezetők, döntéshozók körében

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Erős értékesítési attitűd, teljesítmény-orientáltság

  • Kiváló kommunikációs-, tárgyalási- és problémamegoldó képesség

  • "B" kategóriás jogosítvány (vezetési gyakorlat)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés

  • Cafeteria

  • Bónusz juttatás

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.